MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7797456
nr 779 7456
4 st, 1880-tal,
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:58:54
100 kr
200 kr